MARKIZY

do okien

Markizy

Firma A.P.K w swojej ofercie posiada szeroką gamę materiałów oraz kolorów markiz, dzięki czemu markizy mogą pełnić integralną część elewacji, tworząc spójną, elegancką i estetyczną całość.

Markizy to rozwiązanie nawet dla najbardziej wymagających Klientów. Stanowią one eleganckie i funkcjonalne wykończenie domu, tarasu czy balkonu. Markizy przeciwsłoneczne chronią również przed słońcem zapewniając schronienie w upalne dni.

Oferowane przez nas markizy wykonywane są z najwyższej jakości materiałów, które są odporne na działa łania atmosferyczne. Oferowane przez nas tkaniny mogą być impregnowane dzięki czemu są trwałe i odporne na zmieniające się warunki klimatyczne. W swojej ofercie posiadamy również markizy, na których może znajdować się reklama miejsca lub produktu, w zależności od Państwa potrzeb. Oferowana przez nas specjalna konstrukcja aluminiowa markiz dostosowana jest do warunków klimatycznych naszego kraju i jest odporna na korozję. Sterowanie markiz może być ręczne lub zdalne, za pośrednictwem pilota w zależności od Państwa potrzeb. Zapewniamy również elegancką i funkcjonalną ich osłonę zewnętrzną.


Od czego zacząć wybierając markizy?
Decydując się na wybór markizy należy skontaktować się z nami, aby nasz konsultant pomógł zweryfikować możliwości instalacyjne markiz, pomógł w doborze tkaniny oraz zweryfikował możliwości montażu (czyli sposób zamontowania markizy np.: do ściany, sufitu lub krokwi) dobrał technologie montażu, model markizy, zdjął prawidłowe wymiary i zaproponował najskuteczniejsze rozwiązania do danej powierzchni, polecił odpowiednie rozwiązania napędowe (np.: ręczne lub zautomatyzowane) oraz zaproponował posiadane w ofercie akcesoria wykończeniowe. Bardzo często zdarza się, że niemożliwe z punktu widzenia Klienta warunki montażowe, są prawidłowe i istnieje bezkolizyjny montaż markiz w wybranym przez Państwa miejscu. Warszawa to miasto w którym działamy ale realizujemy zlecenia także w okolicy.

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą w celu rozwiązania wszelkich wątpliwości i dostosowania oferty pod Państwa potrzeby z uwzględnieniem przeznaczonego na zakup i montaż markiz budżetu.


Co wyróżnia oferowane przez nas markizy:

  • wysoka jakość oferowanych tkanin impregnowanych;
  • szeroka paleta barw – nawet do 100 opcji kolorystycznych;
  • konstrukcja aluminiowa odporna na atmosferyczne czynniki zewnętrzne;
  • w określonych modelach istnieje możliwość doboru koloru konstrukcji: biel, beż, grafit – lakier proszkowy;
  • szeroka gama akcesoriów wykończeniowych;
  • możliwość montażu nadajników zdalnego sterowania;
  • automatyka pogodową, polegającą na możliwość montażu czujników uwzględniających warunki pogodowe: czujnik wstrząsowy (wiatrowy), słoneczno-wiatrowy.

Krótka informacja praktyczna na temat oferowanych markiz:

Markizy tarasowe – cieszą się największym zainteresowaniem. Są ergonomicznym rozwiązaniem chroniącym powierzchnie tarasowe oraz okienne przed nadmiernym nasłonecznieniem czy deszczem. Pracują one w płaszczyźnie pionowej, co ułatwia funkcjonalny ciąg komunikacyjny. Mogą być stosowane w różnych wymiarach i mogą być dostosowane do wielkości powierzchni. Ich napęd może być ręczny lub elektryczny. W napędzie elektrycznym istnieje również możliwość instalacji centralki pogodowej uwzględniającej czynniki wietrzne i słoneczne.

Markizy balkonowe – polecane są do osłony powierzchni balkonowych chroniąc powierzchnie przed nadmiernym nasłonecznieniem. Istnieje również możliwość umieszczenia na ich płaszczyźnie przekazów reklamowych. Mogą być również stosowane w witrynach okiennych, gwarantując zacienienie i ochronę przed wiatrem. Istnieje również możliwość umieszczenia reklamy na ich powierzchni, pełniąc jednocześnie funkcje reklamową.